top of page
pexels-cup-of-couple-6177607_edited.jpg

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі - це окремий тип віконного покриття, що складається з горизонтальних ламелей, які розташовані вертикально. 
pexels-cup-of-couple-6177607_edited.jpg

ОПИС СИСТЕМИ

Вертикальні жалюзі керуються за допомогою механізму, який дозволяє регулювати положення ламелей. Це дозволяє контролювати кількість світла, яке проникає у приміщення, а також забезпечує конфіденційність, забезпечуючи приватність.

Одна з переваг вертикальних жалюзі полягає в їхній здатності ефективно відтінювати пряме сонячне світло, запобігаючи перегріву приміщення. Вони також дозволяють регулювати напрямок світла, що проходить через вікно, створюючи більш комфортну атмосферу всередині приміщення.

Вертикальні жалюзі є популярним вибором для великих віконних поверхонь, таких як ковзаючі скляні двері або вікна з підлоги до стелі. Вони також добре підходять для використання в офісних приміщеннях або комерційних будівлях, де потрібно керувати освітленням та приватністю.

Загалом, вертикальні жалюзі є функціональним і стильним вибором для віконного покриття, який може підійти до різних інтер'єрів та задовольнити потреби в комфорті та функціональності.

ТИПИ СИСТЕМ

Розташування :
 

Карти

м. Луцьк, пр. Соборності, 11а

 м. Ковель, вул. Незалежності, 134 

Наші контакти:

+38 099 348 23 45

+38 067 348 23 45

Соцмережі:

  • Facebook
  • Instagram
Ролети_edited.png
bottom of page