top of page
рулонна штора.jpg

РУЛОННІ ШТОРИ

Класичні сонцезахисні системи, які допоможуть Вам вміло керувати світлом

ОПИС СИСТЕМИ

Рулонні штори можуть бути різних типів:

  • відкритий, в якому рулон тканини не захований в короб;

  • закритий, в якому рулон тканини захований у короб, а боки штори закриті направляючими. 

Найпопулярнішою системою ролетів - є компактна система міні. Будь-які системи ролетів кріпляться до вікна за допомогою шурупів або спеціальної монтажної планки з двостороннім скотчем.

Ролети Стандарт відрізняються від Міні більшим діаметром труби, міцнішим механізмом та ланцюжком, а тканина знаходиться на більшій відстані від вікна.

З обох боків тканина в ролеті може фіксуватися як направляючими так і кріпитися на волосінь. Направляючі мають плоску або П-подібну форму. 

ТИПИ СИСТЕМ

ПОРАДИ

Це те ж саме, що і рулонні штори. Просто деякі користувачі називають і шукають їх саме так, тому для зручності клієнтів ми зробили їх окремим розділом, зберігаючи всю інформацію та умови.Це те ж саме, що і рулонні штори. Просто деякі користувачі називають і шукають їх саме так, тому для зручності клієнтів ми зробили їх окремим розділом, зберігаючи всю інформацію та умови.Це те ж саме, що і рулонні штори. Просто деякі користувачі називають і шукають їх саме так, тому для зручності клієнтів ми зробили їх окремим розділом, зберігаючи всю інформацію та умови.Це те ж саме, що і рулонні штори. Просто деякі користувачі називають і шукають їх саме так, тому для зручності клієнтів ми зробили їх окремим розділом, зберігаючи всю інформацію та умови.

ГАЛЕРЕЯ

bottom of page