top of page
pexels-cup-of-couple-6177607_edited.jpg

Горизонтальні жалюзі

Класичні сонцезахисні системи, що складаються з ламелей, розташованих одна над іншою і кріплень. Ламелі провертаються, регулюючи світловий потік та забезпечуючи приватність приміщення.
pexels-steve-johnson-845248_edited.jpg

ОПИС СИСТЕМИ

Ось деякі ключові особливості горизонтальних жалюзів:

  • Матеріали: горизонтальні жалюзі можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як алюміній, дерево, пластик або тканина. Кожен матеріал має свої переваги і недоліки, а вибір залежить від ваших вподобань і потреб.

  • Розміри: горизонтальні жалюзі можуть бути виготовлені на замовлення, що дозволяє вам підібрати розмір, який підходить для вашого вікна. Вони доступні в різній ширині ламелей.

  • Регулювання світла і приватності: однією з ключових переваг горизонтальних жалюзів є можливість регулювати проникнення світла і рівень приватності. Ламелі можна повертати вгору або вниз, щоб контролювати кількість світла, яке проникає, а також кут нахилу, щоб забезпечити приватність.

  • Легкість у догляді: горизонтальні жалюзі вважаються досить легкими у догляді. Для очищення їх зазвичай достатньо протерти вологою ганчіркою або використовувати пилосос з насадкою для меблів.

  • Довговічність: в залежності від матеріалу, горизонтальні жалюзі можуть бути досить довговічними. Алюмінієві жалюзі зазвичай стійкі до вологи і корозії, тоді як дерев'яні жалюзі можуть вимагати більшого догляду, щоб уникнути пошкоджень від вологи.

  • Стиль і дизайн: горизонтальні жалюзі є популярним варіантом оформлення вікон через свій сучасний і елегантний вигляд. Вони доступні в різних кольорах і дизайнах, що дозволяє підібрати варіант, який гармонійно впишеться в інтер'єр приміщення.

ТИПИ СИСТЕМ

Спосіб керування

Ламелі

Розташування :
 

Карти

м. Луцьк, пр. Соборності, 11а

 м. Ковель, вул. Незалежності, 134 

Наші контакти:

+38 099 348 23 45

+38 067 348 23 45

Соцмережі:

  • Facebook
  • Instagram
Ролети_edited.png
bottom of page